To się przyda

Komplet higieniczny

Paczka pieluszek

Chusteczki nawilżane

Krem do pupy

Kubek, szczoteczka, pasta do zębów

Krem ochronny
od słońca i mrozu

Ubranka na zmianę

majteczki i skarpetki, jeżeli dziecko nosi

2-3 pary śpioszków, rajstop, getrów lub spodenek

2-3 bluzeczki

sweterek lub bluza

kapcie lub skarpetki antypoślizgowe

śpiworek i piżamka

Ulubiona maskotka - bezcenna

Za wyżywienie dzieci w żłobku odpowiedzialna jest firma TABB-u Catering Zgierz

Poniedziałek 25 października

Śniadanie

Płatki wielozbożowe, mleko, bawarka/woda

II śniadanie

Owoce/warzywa/jogurt

Obiad

Zupa kalafiorowa z makaronem i koperkiem

Makaron, sos bolognese, kompot

Podwieczorek

Sałatka z owoców sezonowych, jogurt naturalny, herbata czarna z cytryną/woda

Wtorek 26 października

Śniadanie

Rogal, masło, dżem owocowy, mleko/woda

II śniadanie

Owoce/warzywa/jogurt

Obiad

Rosołek z makaronem i warzywami

Kąski drobiowe z udźca, ziemniaczki gotowane, koperek, marchewka gotowana, masełko, kompot

Podwieczorek

Trio galaretkowe, mini herbatniki, rumianek/woda

Środa 27 października

Śniadanie

Pieczywo pełnoziarniste, masło, pasta jajeczna, papryka, kakao/woda

II śniadanie

Owoce/warzywa/jogurt

Obiad

Zupa ziemniaczana z kiełbaską

Pampuchy, mus truskawkowo-malinowy, kompot

Podwieczorek

Bułeczka, masło, szyneczka, rzodkiewka, sałata, herbata owocowa/woda

Czwartek 28 października

Śniadanie

Pieczywo orkiszowe, masło, parówki z szynki, pomidor, herbata owocowe/woda

II śniadanie

Owoce/warzywa/jogurt

Obiad

Zupa pomidorowa z ryżem

Pulpeciki wieprzowe, sos szczypiorkowy, kasza jęczmienna, surówka z czerwonej kapusty, kompot

Podwieczorek

Rogal, masło, nuttella, mięta/woda

Piątek 29 października

Śniadanie

Owsianka z owocami, bawarka/woda

II śniadanie

Owoce/warzywa/jogurt

Obiad

Zupka jarzynowa z ziemniaczkami i natką pietruszki

Rybka panierowana, ziemniaki purre, koperek, surówka z kiszonej kapusty z jabłkiem i marchewką, kompot

Podwieczorek

Budyń waniliowy, sok malinowy, herbata owocowa/woda

Poniedziałek 01 listopada

Wtorek 02 listopada

Śniadanie

Pieczywo żytnie, masło, żółty ser, ogórek zielony, herbata owocowa/woda

II śniadanie

Owoce/warzywa/jogurt

Obiad

Zupa koperkowa z zacierkami

Filet drobiowy panierowany, ziemniaczki gotowane, koperek, jarzyny na parze, kompot

Podwieczorek

Serek waniliowy, mini herbatniki, rumianek/woda

Środa 03 listopada

Śniadanie

Płatki kukurydziane, mleko, kakao/woda

II śniadanie

Owoce/warzywa/jogurt

Obiad

Zupa ogórkowa z warzywami, ziemniakami i koperkiem

Paluszki rybne, ryż paraboliczny, surówka colesław, kompot

Podwieczorek

Kajzerka, masło, szyneczka, sałata, zielony ogórek, herbata owocowa/woda

Czwartek 04 listopada

Śniadanie

Pieczywo pszenne, masło, jajecznica, ogórek zielony, mięta/woda

II śniadanie

Owoce/warzywa/jogurt

Obiad

Krupnik na skrzydełkach z warzywami i natką pietruszki

Kotlet mielony, ziemniaczki purre, koperek, surówka z buraczków, kompot

Podwieczorek

Mini chałka, masło, dżem truskawkowy, mięta/woda

Piątek 05 listopada

Śniadanie

Pieczywo graham, masło, dżem owocowy, herbata czarna z cytryną/woda

II śniadanie

Owoce/warzywa/jogurt

Obiad

Zupa fasolowa z ziemniaczkami

Makaron, biały ser, polewa waniliowo-cynamonowa, kompot

Podwieczorek

Banany, biszkopty, herbata owocowa/woda